تماس با ما

  درصورت تمایل می‌توانید فایلی را به پیامتان پیوست کنید

  سوالات شما

  فروشِ وب‌سایتِ شما محدود به کتاب‌های نشر چلچله است؟

  انتشارات چلچله تلاش داشته در تمام زمینه‌های ادبی کتاب‌های مهم و قابل اعتنایی را منتشر کند. کتاب‌هایی که روی این وب‌سایت می‌بینید محدود به نشر چلچله است اما شما اگر کتابِ دیگری را مد نظر دارید، می‌توانید از طریق فرم “سفارش کتاب”، نام کتابِ موردنظرتان را به همراه شماره تماس و نامِ خودتان برایمان ارسال کنید. همین طور می‌توانید از طریق اینستاگرام نشر چلچله و شماره‌ی واتساپ با ما در ارتباط باشید..

  تخفیف‌های انتشارات چلچله به چه شکل است؟

  قسمتی از تخفیف‌ها دائمی هستند و بخشی از تخفیف‌هایمان مناسبتی و فصلی. در کنار این‌ها شما با مشترک شدن در وب سایت و انجام اولین خریدتان، برای خریدهای بعدی تخفیف‌های متنوعِ دیگری دریافت خواهید کرد..

  پس از خرید، کتاب‌ها چند روزه به دستم می‌رسند؟

  به محضِ ثبتِ کاملِ سفارشتان، کتاب‌های شما بسته‌بندی و تحویل پست داده می‌شوند. طبق قولی که اداره‌ی پست به مشتریانش می‌دهد، کتاب‌های شما بین سه تا هفت روزه باید به دستتان برسد..

  نمی‌دانم چه کتابی را دوست خواهم داشت

  تمام کتاب‌هایی که روی وب‌سایت یا صفحه‌ی اینستاگرام ما قرار دارند، دارای توضیحاتی هستند که، پیش از خرید، شما را با کتاب‌ها آشنا می‌کنند. با این حال می‌توانید از طریق اینستاگرام یا واتساپ برای خرید کتاب مشاوره دریافت کنید. .

  کتابی را مورد نظر دارم که در وب‌سایتتان نیافتم

  از طریق فرم “سفارش کتاب”، نام کتابتان را به همراه یک شماره تماس از خودتان برایمان بفرستید. همین طور می‌توانید از طریق صفحه‌ی اینستاگرام با ما در ارتباط باشید .

  من کتابی نوشته یا ترجمه کرده‌ام، آیا امکان همکاری با نشر شما وجود دارد؟

  بله. اما بدیهی‌ست که اثر شما ابتدا باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. ‌از طریق آدرس ایمیل با ما در ارتباط باشید. اگر کتابِ شعری نوشته‌اید، پنج اثر از کتابتان را برای ما ارسال کنید. اگر کتابِ داستانی نوشته‌اید، نوشتنِ پی‌رنگِ داستانتان، به همراه ده صفحه‌ی ابتدایی یا فصل اول کتاب الزامی‌ست. اگر کتابی را ترجمه کرده‌اید، نام نویسنده، جوایز دریافتی، سال انتشار اثر و ملیت نویسنده را برای ما بنویسید. اگر کتابِ ترجمه شده‌ی شما در زمینه‌ی شعر است، پنج اثر از کتاب را ارسال کنید. و اگر در زمینه‌ی داستان است، نوشتنِ پی‌رنگِ داستان الزامی‌ست. فراموش نکنید که شماره‌ی تماس و نام خودتان را در فایل ورد درج کنید.

  ارتباط با ما